Reklam Alanı
Reklam Alanı

Ege Denge

Reklam Alanı

TGF heyetinden Sivas ziyaretleri

Reklam Alanı
TGF heyetinden Sivas ziyaretleri
05 Ocak 2023 - 14:05
Reklam Alanı

 

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Oğuzhan Bayrak teşkilat programları kapsamında Sivas’ta çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
Sivas Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde 2 günlük programın ilk gününde; Bizim Sivas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Selahattin Çerik, Memleket Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş,
Vizyon 58 Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Kurt ziyaret edildi. Sivas Gazeteciler Cemiyeti başkanı Hakan Sezerer ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde gazetecilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
TGF heyeti basın kuruluşları ziyaretlerinin ardından Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ve
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun’u da ziyaret ederek TGF’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve bu kuruluşlara basına desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Esnaf Odaları Birliği ve Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi başkanları da ziyaretlerinden dolayı TGF heyetine teşekkür ettiler.
TGF Genel başkan Yılma Karaca ziyaretlerin ardından Vizyon 58 Televizyonunda canlı yayına katılarak güncel konulara yönelik açıklamalarda bulundu.

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.