Reklam Alanı
Reklam Alanı

Ege Denge

Reklam Alanı

HAREKET ET, SAĞLIKLI YAŞA

Reklam Alanı
HAREKET ET, SAĞLIKLI YAŞA
05 Ekim 2022 - 11:24
Reklam Alanı

Bugün Dünya Yürüyüş Günü etkinlikleri kapsamında Kula Engelsiz Yaşam Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde yürüyüş etkinliği düzenledik. Her gün 30 ila 60 Dakika yürüyüş yaparak beden ve ruh sağlığımızı koruyabiliriz. Herkese Hareket Etme Alışkanlığı Kazandırmayı Amaçlıyoruz.

Spor ve hareket işinin bir kültür haline getirilmesi gerektiğini günümüzde teknolojinin kazanımları hayatımızın kolaylaştırmakla beraber maalesef bizi tembelliğe sevk etti ve hareket etme ihtiyacımız arttı.

Hepimiz asansör, yürüyen merdiven kullanıyoruz, lüks olan otomobilleri ihtiyaçmış gibi görüp yakın mesafede dahi kullanıyoruz. Hareket kabiliyetimiz azalıyor bunun önüne geçmek için gençlerden başlayarak herkese hareket etme alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz

Bugün burada bunlara dikkat çekmek için toplandık. Ev Sahipliği için Kula Engelsiz Yaşam Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Mehmet ARTAÇ`a katılımları için Kula Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa DEMİRTAŞ`a ve Gençlik Liderlerine olmak  üzere Kula Engelsiz Yaşam Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi sakinlerine teşekkür ediyorum.

 

 

 

Dr.Aybüke Aslı AYYILDIZ

İlçe Sağlık Müdürü

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.