Reklam Alanı
Reklam Alanı

Ege Denge

Reklam Alanı

Reklam Alanı
03 Nisan 2023 - 7:51
Reklam Alanı

Genel Müdür Şahin, Kula’daki Yatırımları İnceledi
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin, Kula’daki Bakanlık yatırımlarını inceledi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Kula’daki yatırımlarıyla ilgili ilçeyi ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin, çalışma yapılan noktalarda inceleme ziyaretinde bulundu. Genel Müdür Şahin, Gençlik Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Zafer Kalkınma Ajansı ile Kula Belediyesi işbirliğinde yürütülen ‘Tekstilin Yeni Jönü Kula’ projesi kapsamında inşası süren tekstil fabrikaları, ‘Jeotermal Enerji ile Teknolojik Sera Kurulumu’ ve ‘Kula Tarihi Restorasyonla Canlanıyor’ projesi kapsamında restore edilen Köprücüler evi ile Bekirbeyler evinde süren çalışmalar hakkında Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’dan bilgi aldı.
İlçedeki spor yatırımlarından gençlik kampı, binicilik tesisi, spor kompleksi, ilçe stadı ile yapımına başlanacak 500 kişilik KYK yurdu arazisini inceleyen Şahin’e, Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Demirtaş eşlik etti.

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.