Reklam Alanı
Reklam Alanı

Ege Denge

Reklam Alanı

İslam Aleminin ve vatandaşlarımızın Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum

Reklam Alanı
İslam Aleminin ve vatandaşlarımızın Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum
17 Şubat 2023 - 7:53
Reklam Alanı

Kandil geceleri, insanımızın gönlünü aydınlatan, toplumumuzun manevi değerlerinin güç kazandığı, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, selamlaşmanın, paylaşmanın, komşuluk ve akrabalık hukukunun arttığı çok özel gecelerdir. Özellikle ülkemizi yasa boğan 06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve ülkemizin yaşadığı en büyük afetlerden biri olarak tarihe geçen deprem sonrası tüm ülke olarak birlik, beraberlik ve dayanışmasının büyük bir örneğini sergilemekteyiz.

Devletimizin tüm kurumları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımız hep birlikte hareket ederek depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için büyük çaba göstermektedir. Bizlere düşen görev ise bu çalışmalara elimizden geldiğince katkı vermek ve bu mübarek Miraç Kandili’nde yapacağımız dualarda Yüce Rabbimizden yaşadığımız bu afet ve buna benzer afetlerin bir daha yaşanmaması için niyazda bulunmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor; tüm İslam Aleminin ve vatandaşlarımızın Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum.

Yaşar Karadeniz

Manisa Valisi

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.