Reklam Alanı
Reklam Alanı

Ege Denge

Reklam Alanı

EYLEM ECE ÜNLÜ VERDİĞİ SÖZÜ TUTARAK AVRUPA 3.sü OLDU

Reklam Alanı
EYLEM ECE ÜNLÜ VERDİĞİ SÖZÜ TUTARAK AVRUPA 3.sü OLDU
07 Eylül 2022 - 11:18
Reklam Alanı


Avrupa 3.sü Eylem Ece Ünlü, Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti

Üst Minik  Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında Avrupa  3.sü olan  Eylem Ece Ünlü  Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Üst Minikler Milli Takımı 10-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenen  Üst Minik  Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında Aslan Spor Kulübü sporcusu Manisalı Eylem Ece Ünlü  Avrupa Şampiyonasında 3. oldu. Manisa’da ziyaretlerine devam  eden sporcu Eylem Ece Ünlü ve boks antrenörü Yahya Aslan,  kurum yetkililerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Sporcu Eylem Ece Ünlü ve boks antrenörü Yahya Aslan, son olarak Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül, ” Eylem Ece Ünlü’nün bize Uluslararası başarı elde etme sözü vardı. Bu sözü kısa zaman içerisinde elde ederek  bizlere vermiş olduğu sözü tuttu. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor, başarıların devam edeceğine inanıyorum. Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği olarak kendisini her zaman  desteklediğimizi ifade etmek istiyoruz” dedi.

Boks antrenörü Yahya Aslan ise “Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği her zaman yanımızda oldu. Bir önceki gelişimizde Eylem Ece Ünlü Türkiye şampiyonu olmuştu. O zaman başkanımıza bir sözümüz vardı. En kısa sürede Avrupa derecesi ile döneceğimiz konusunda.
Kısa sürede hedefimize ulaştığımız için mutluyuz gururluyuz” ifadelerini kullandı.

Sporcu Eylem Ece Ünlü ise ” Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yahya Aslan hocamızla daha büyük başarılara imza atacağız. Bizleri konuk eden ve desteklerini ileten tüm herkese teşekkür ederim” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.