Advert

PALABIYIK “Allah'ı Analım, Kur'anı Kerim Okuyalım“

PALABIYIK  “Allah'ı Analım, Kur'anı Kerim Okuyalım“

AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet PALABIYIK,Berat Kandili dolayısıyla basın açıklaması yayınladı

 

    Başkan Palabıyık; mesajında On Bir Ayın Sultanı Ramazan'ın müjdecisi Berat Gecesi, manevi duygularımızın zirveye ulaştığı, hepimiz için tefekkür ve  yenilenme gecesidir. Af ve mağfiretimizin vesilesi Berat Kandili, Allah'ın rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma, kapılarını ardına kadar araladığı, müminlerin dualarına icabet ettiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri normal zamanlardan kat kat fazla mükafatlandırdığı bir zaman dilimidir. insanlık için tertemiz ve yeni bir sayfadır dedi.

  

    Palabıyık;Bu güzel gecede  Tövbe edelim. İşlemiş veya işlememiş olduğumuz günahlar için Allah'a sığınalım. Allah'ı analım, Kur'anı Kerim okuyalım. Bütün Müslümanlar ve tüm insanlık alemi için dualar edip, Allah'tan hayır niyaz edelim.

kırılan kalpleri onarmaya küsleri dargınları barıştırmaya  çalışalım. Kin, nefret ve intikam duygularını aşarak Yüce Allah’ın engin affına sığınalım.

 

   Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kulalı hemşerilerimizin ve İslam aleminin mübarek Berat Kandilini kutluyor, Ülkemizin ve islam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, sağlıklı günlere kavuşmasına,bütün müminlerin tövbelerinin ve dualarının kabul edilerek arınma ve affedilmelerine vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.dedi.

PALABIYIK “Allah'ı Analım Kur'anı Kerim Okuyalım“
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi