Denetimler Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeye göre tüm Ülke genelinde devam eden denetlemeler Kula’da da aralıksız devam ediyor. Kula Kaymakamı Kemal Duru’nun da katıldığı denetimler de sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına dikkat edildi esnaflar uyarıldı.

 

Kula Kaymakamı Kemal Duru Yaptığı açıklamada “Daha önce vatandaşlarımızı HES kodu hakkında uyarılarda bulunmuştuk, vatandaşlarımızın duyarlılığını bir kez daha görmüş olduk, bugün geldiğimiz noktada virüs vakalarının azaldığına şahit oluyoruz bunun sebebi de sosyal mesafe, hijyen ve maske takılmasıdır. Kurallara uyan ve hassasiyet gösteren vatandaşlarımız çevresindekiler ileri uyarıp kurallara aynı hassasiyetle uyulması gerektiğini belirtmelidir, kurallara uyduğumuz takdirde en kısa sürede virüsten kurtulacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Yapılan denetime Kula Kaymakamı Kemal Duru, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Güldane Kaçar, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Tarım ve Orman Müdürü Bilgin Sarısu, Kula Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Ulu ve kolluk kuvvetleri katıldı.

 


Denetimler Aralıksız Devam Ediyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Tarım Bakanı Pakdemirli: Pamuk destek ücretlerini açıkladı
Tarım Bakanı Pakdemirli: Pamuk destek ücretlerini açıkladı
DERDİMİZ EKMEK PARASI
DERDİMİZ EKMEK PARASI "ASKIDA EKMEK" DEĞİL