Vali Yaşar Karadeniz Göreve Başladı

10 Haziran 2020 tarihinde Resmi Gazete’ de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Manisa Valiliği görevine atanan Yaşar Karadeniz göreve başladı.

Valilik önünde düzenlenen karşılama törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Vali Yardımcıları. H. Volkan Köksal, Mesut Eser, Ahmet Yılmaz, Abdullah Etil, Hayri Sandıkçı ve Ünal Çakıcı, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, İl Jandarma Komutanı Tuğgenaral Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkan Vekili Dilşad Ulaş, MTSO Başkanı Mehmet Yılmaz ve basın mensupları katıldı.

Karşılama töreni sonrasında makamında yaptığı açıklamada Kastamonu ve Manisa’nın milli tarihin kadim iki şehri olduğunu söyleyen Vali Karadeniz “İki şehirde peş peşe görev yapmak kısmetimiz oldu.  Burada yapacağımız çalışma toplantılarıyla ilimizin sorunları üzerinde ortak akıl oluşturarak, bu ortak akıl çerçevesinde daha çok toplumsal menfaati ön plana çıkarabilen çalışma düzenini ortaya çıkarma düşüncesindeyim. Bu şekilde Manisa’yı hep daha ileriye taşımak ana hedefimiz. Manisa’nın bulunduğu konum bunu yapmamız için önemli bir fırsattır. Bu fırsatı da iyi kullanacağımızı düşünüyorum” dedi.

Vali Karadeniz, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


 

Vali Yaşar Karadeniz Göreve Başladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Yaşar Karadeniz
Vali Yaşar Karadeniz "Manisa'da vaka sayılarında artış var"
Kaymakam Duru ve Başkan Tosun’dan Kurban Pazarında İnceleme
Kaymakam Duru ve Başkan Tosun’dan Kurban Pazarında İnceleme