Advert

3. KEZ PALABIYIK SEÇİLDİ

Haberin galerisi için tıklayın!

Adalet ve Kalkınma Partisinin 7. olağan kongresi yapıldı. Yunus Emre kent meydanı Kültür Merkezinde yapılan kongreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir de katıldı.

İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede ilk konuşmayı İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık yaptı. Palabıyık konuşmasında “Bu salonu dolduran tüm hemşerilerime sonsuz teşekkürler ediyorum, bugün burada birliğimizi ve beraberliğimizi bir kere daha göstermiş olduk, katılım sağlayan Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir  ve heyeti başta olmak üzere herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’ın ardından Konuşma yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir olağan kongre sonrası başkanlığa bir kez daha seçilen Ahmet Palabıyığı tebrik ederek katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Palabıyık’ın üçüncü kez başkan seçildiği kongrede 415 delegenin 217’nin oyuna aldı. Ahmet Palabıyık’ın başkanlığında yönetim de yer alan isimler, Eyüp Yavuz Aşkın,  Akif Şentürk, Ersan Doğan, Fadime Ulu, Hakan Karahan, Hasan Hüseyin Leblebici, Mehmet Özel, İsmail Hakkı Kavas, Kamil Aytan, Muazzez Erdil, Mustafa Tanrıverdi, Murat Kahraman, Tekin Aygün, Şerif Kalfa,  oldu.

Kültür merkezinde yapılan Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Manisa milletvekilleri MKYK Üyesi Murat Baybatur, Mehmet Ali Özkan, İsmail Bilen, Tamer Akkal, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfi Tolga Ağar, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, 22., 23. ve 24. dönem AK Parti Manisa Milletvekili ve Eski Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, 24.Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Op. Dr. Muzaffer Yurttaş, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, çevre il ve ilçelerin belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşların başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

3. KEZ PALABIYIK SEÇİLDİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi