Advert

Gelecek Partisi'nin Merakla Beklenen İl Başkanı Belli Oldu

Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı Mustafa Keskin oldu

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Manisa İl Sorumlusu Gizem Satıoğlu Öcmenler yapmış olduğu açıklamayla Kurucu İl Başkanlarının Manisalı İşadamı Mustafa Keskin olduğunu duyurdu. Keskin'in aslen Manisalı bir İşadamı olduğunu kaydeden Öcmenler bundan sonraki aşamada İlçe Başkanlarının ve İl ve İlçe Yönetimlerinin teşkilatlandırılmasına ağırlık verileceğini belirtti.

Gelecek Partisi Manisa Kurucu İl Başkanlarının Manisalı İşadamı Mustafa Keskin olarak belirlendiğini kaydeden Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Manisa İl Sorumlusu Gizem Satıoğlu Öcmenler, “Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu'nun takdirleri, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Selçuk Özdağ'ın öngörüleri, Ege Bölge Koordinatörümüz Sayın Ömer Ünal bey ve şahsımın bu konuda yürütmüş olduğu çalışmalar doğrultusunda Genel Merkezimiz tarafından Gelecek Partisi Manisa Kurucu İl Başkanlığı Mustafa Keskin Bey'e tebliğ edildi. Manisa'mıza ve Türk siyasetine hayırlı olmasını diliyor, Sayın Keskin'e görevinde başarılar diliyorum” dedi.

ÖCMENLER; TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ GELECEK PARTİSİ'NDE

Manisa ve İzmir İl Başkanlıkları başta olmak üzere ister ilçe Başkanlıkları ister parti içi teşkilat yönetiminde görev almak isteyen çok sayıda Gelecek Partisi gönüllüsünün olduğunu kaydeden Öcmenler, “Genel Merkezimiz Manisa Kurucu İl Başkanlığı konusunda Mustafa Keskin arkadaşımızı uygun buldular. Kendisine başarılar diliyor, canı gönülden her an yanımızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Daha güçlü, hukuktan, kuvvetler ayrılığı ilkesinden yana, fikir, teşebbüs ve düşünce hürriyetinin, insan hak ve özgürlüklerinin, demokrasi kültürünün neşet ettiği Türkiye'nin Geleceği'nin Gelecek Partisi'nde” ifadesinde bulundu.

ÖZDAĞ; MANİSA'DA GÜÇLÜ BİR RÜZGAR ESTİRECEĞİZ

Manisa'da üç dönem Milletvekilliği görevini başarıyla yaptıktan sonra Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket ederek Gelecek Partisi Kurucuları arasında yer alan ve Genel Merkez Sivil Toplum Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevini yürüten Selçuk Özdağ ise yaptığı açıklamada Manisa'da güçlü bir rüzgar estireceklerini belirtti.

Kurucu İl Başkanlığına seçilen Mustafa Keskin'le birlikte bir grup Gelecek Partisi gönüllüsünün partinin kuruluş aşamasında Manisa Dostları Platformu'nda yer aldığını ve sadece Manisa merkezde değil 17 ilçede de çok önemli işlere imza attıklarını kaydeden Özdağ, “Manisa Dostları Platformunda görev almış tüm arkadaşlarımız il ve ilçe yönetimlerinde önemli görevleri icra etme, Manisa'mıza ve Türkiye'mize hizmet etme yarışında yer alacaklar. Bölge Koordinatörümüz Ömer Ünal bey ve İl Koordinatörümüz Gizem Satıoğlu Öcmenler Hanımefendi Kurucu İl Başkanlarının belirlenmesi aşamasında çok önemli çalışmalara imza attılar ve bu manada yaklaşık 20'ye yakın kişiyle ciddi görüşmelerimiz oldu. En son olarak Mustafa Keskin arkadaşımızla birlikte iki arkadaşımızın da ismi parti Genel Merkezimiz Teşkilat Başkanlığı'na sunuldu. Sayın Genel Başkanımızın takdirleri ve Teşkilat Başkanımızın değerlendirmesi sonucunda Kurucu İl Başkanlığı Mustafa Keskin bey kardeşimize tebliğ edildi. Bundan sonraki aşamada İlçe Başkanlarımızı belirleyeceğiz. Nisan ayı sonuna kadar da Türkiye genelinde tüm teşkilatlarımızı kurmuş olacağız. Hayırlı olsun” dedi.

MUSTAFA KESKİN KİMDİR;

Manisalı bir işadamı olan Mustafa Keskin 1978 doğumlu. Yüksek Öğrenimini Tekirdağ Trakya Üniversitesi İşletme Fakültesinde gören Keskin Manisa'nın önemli kuruluşlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Şu anda profesyonel olarak firmalara Yönetim,Üretim,Kalite konularında danışmanlık yapmakta olan Keskin aynı zamanda çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşıyor

 

 

 

Gelecek Partisi'nin Merakla Beklenen İl Başkanı Belli Oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi