Reklamı Geç
Advert

Kula Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kula Gençlik Merkezi, Kula Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla "Mehmetçik Seferde, Gençler Dua da" sabah namazı buluşması Şah Süleyman Camiinde icra edildi.

Kula Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kula Gençlik Merkezi,  Kula Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla "Mehmetçik Seferde, Gençler Dua da" sabah namazı buluşması Şah Süleyman Camiinde icra edildi.

Sabah namazında Süleyman Şah Camiinde düzenlenen programa Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula İlçe Müftüsü Kamil Kırkız, Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, STK Başkanları, daire amirler, lise öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.

"Mehmetçik Seferde, Gençler Dua da"  Kula Müftüsü Kamil Kırkız “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin mansur ve muzafferiyeti için dualarımızı esirgemeyelim, kahraman Şanlı  TSK’mızın sadece Türkiye’miz için değil  tüm mağdur ve mazlum milletlerin Mekke'nin,  Medine'nin ve  Kudüs'ün hatta dünyanın adalet ordusu olduğunu bu ordu için Bedir de ve Uhud'daki Peygamber ordusuna Ya Rabbi nasıl yardım ettinse bu orduya da aynı yardımı esirgeme diye dualar edelim . Programa katılan tüm kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

Kaymakam Kemal Duru da yaptığı konuşmada “Barış Pınarı Harekatında Şehit olan askerlerimize Allah tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum, Barış Pınarı Harekatında başarılı olduğumuz gibi masa başında da ülkemiz istediklerini almıştır ve dün akşam saatlerinde yapılan görüşmelerde ülkemiz adına önemli kararlar alınmıştır, tüm askerlerimize gazilerimize ve tüm milletimiz için hayırlara vesile olsun Allah Türk milletinin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Sabah namazı programının ardından Kula Müftülüğü tarafından katılımcılara ve öğrencilere sıcak çorba ikramı yapıldı.

Kula Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAYRAMLAR BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN GÜNÜDÜR
BAYRAMLAR BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN GÜNÜDÜR
Vali Ahmet Deniz’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Ahmet Deniz’in Ramazan Bayramı Mesajı