Manisa Celal Bayar Üniversitesi(CBÜ) Kula Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini atanan MYO’da öğretim görevlisi olarak görev yapan Dr. Ahmet Yavuz Çamlı atanmıştı. Görevine başlayan Çamlı’yı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun hayırlı olsun ziyaretinde bu

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan rektörler ve müdürler kararnamesi ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi(CBÜ) Kula Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini atanan MYO’da öğretim görevlisi olarak görev yapan Dr. Ahmet Yavuz Çamlı atanmıştı. Görevine başlayan Çamlı’yı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sohbet ortamında geçen ziyarette Kula belediye Başkanı Hüseyin Tosun Manisa Celal Bayar Üniversitesi Meslek Yüksekokulunun öğretime açıldığı günlerde 1300 1400 civarında öğrencisi varken bugün 450 lere kadar düştüğünü öğrendik bu düşüş hem Kulamız için hem de yüksek okulumuz için iyi bir sonuç değildir. Bugün ki ziyaretimizin ana sebebi meslek Yüksek okulumuzu yeniden eski seviyelerine getirmek ve üzerine çıkarmak istiyorum bunun için yönetime yeni gelen müdürümüz Dr. Ahmet Yavuz Çamlı ve ekibine elimizden gelen her türlü desteği tam olarak vereceğimizin taahhüdünü verdik biz buraya okumaya gelen öğrencilerimizi birer turizm elçisi olarak görüyoruz çünkü öğrencilerimiz Kuladan öğretim gördükleri süre içersin de memnun kalırlar ise memleketine gittiklerinde Kuladan övgü ile bas edeceklerdir üniversiteye hazırlanan arkadaşları yada eşi dostu var ise onlara Kula’yı tavsiye edeceklerdir b unun içindir ki belediye olarak biz elimizden gelen desteği vermeye hazırız buradan Kuladaki vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza seslenmek istiyorum öğrencilerimize hep birlikte sahip çıkalım üniversite bacasız bir fabrikadır bunun değerini bilmemiz gerekiyor dedi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Meslek Yüksekokulu müdürü Ahmet Yavuz Çamlı da Başkanın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bugüne kadar yüksekokula vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti. Çamlı, 2019 – 2020 öğretim yılı içerisinde yüksekokulda yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verirken göreve geldiklerinden hemen sonra rektörlüğe Kulada 5 yeni bölümün daha açılması için ön talep de bulunduğunu ve bunun Kulalılar tarafından da sıkı takip edilmesi gerektiğini söyleyerek Yüksekokulumuzun geçmişteki günlerine ve daha iyi yerlere getirebilmek için ben ve arkadaşlarım büyük bir özveri ile çalışacağız” dedi.

Kula belediye Başkanı Hüseyin Tosun ziyaret sonrasında kampüs alanı içerisinde kantin ve yemek hanede ki öğrencileri ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi(CBÜ) Kula Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini atanan MYO’da öğretim görevlisi olarak görev yapan Dr. Ahmet Yavuz Çamlı atanmıştı. Görevine başlayan Çamlı’yı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TÜRK DÜNYASI 2020 YIL BELGESELİNİ SEÇİYOR
TÜRK DÜNYASI 2020 YIL BELGESELİNİ SEÇİYOR
İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’nden Kula Belediyesi’ne ziyaret
İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’nden Kula Belediyesi’ne ziyaret